Get Adobe Flash player

Koncert kolęd i nie tylko

Aparacik2W ostatnią niedzielę roku 2019, w Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa a było to 29.12.2019 r. o godz. 15.00 w naszym kościele parafialnym odbył się koncert kolęd i nie tylko w wykonaniu naszej parafialnej orkiestry dętej. Słuchacze przybyli z różnych miejscowości. Zaszczycił nas także swoją obecnością ks. biskup Rudolf Pierskała.

Wszystkich zgromadzonych przywitał dyrygent p. Manfred Kudla. Koncert rozpoczął się wspólnym zaśpiewaniem kolędy. Podczas wykonywania przez orkiestrę kolejnych kolęd też można było się włączać śpiewem. Po części kolędowej przyszedł czas na muzykę różną tzn. filmową, okolicznościową. Były znane przeboje światowe. Były utwory Strausa i innych kompozytorów światowej sławy.

Na koniec ks. biskup złożył gratulacje panu dyrygentowi i orkiestrze za koncert, i podziękował za trud, zaangażowanie, poświęcenie czasu na próby by potem móc tak grać.