14.04. – 21.04.2024r.

Niedziela:  III  Wielkanocy

14.04.

g. 7.30 Za wstawiennictwem M. B. Nieust. Pom. z podz. za otrzymane ł. z pr. o zdr. i  błog. B. z ok. ur. Barbary Koszyk.

P. g. 9.00 Za + rodziców Gertrudę i Pawła Garbas, Martę i Joachima Mansfeld, wszystkich + z rodzin Garbas – Mansfeld.

g. 10.30 Za wstawiennictwem M. B. Fatimskiej z podz. za otrzymane ł. z pr. o zdr. i błog. B. w rodzinie i za + z rodzin Tomanek – Damboń.

g. 14.00 Nieszpory wielkanocne.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Poniedziałek:

15.04.

g. 7.00 Za + rodziców Otylię i Józefa Bugiel, brata Bernarda, wszystkich + z pokr. oraz z pr. o zdr. i błog. B. w rodzinie Bugiel.

g. 17.00 Za + rodziców Małgorzatę i Rudolfa Mainka, + ojca Helmuta Gabor, wszystkich + z rodzin Mainka – Gabor – Tkocz – Gabryś oraz z pr. o zdr. i błog. B. w rodz. Jana Mainka.  (szkolna)

Po Mszy św. spotkanie dla klasy III.

Wtorek:

16.04.

g. 7.00 Za + rodziców Katarzynę i Maksymiliana Pawlik, Otylię Urbanek, SM Hieronimę, Jerzego Pawlik, + dziadków i + z pokr.

Środa:

17.04.

g. 7.00 Za wstawiennictwem M. B. Nieust. Pom. z pr. o zdr., błog. B. dla Jakuba Wesoły z ok. 18 urodzin.

P. g. 18.00 Za + ks. Henryka Okularczyka, emerytowanego prob. par. pw. św. Antoniego z Padwy  w Dylakach.

Czwartek:

18.04.

g. 7.00 Za + rodziców Elżbietę i Karola Hadamek, Anneliza Pander i wszystkich + z rodzin Hadamek – Pander – Eichrodt.

Piątek:

19.04.

g. 7.00 Za wstawiennictwem św. Jakuba Ap. z podz. za otrzymane ł. z pr. o zdr. i błog. B. w rodzinie Bernarda Rypały i za + rodziców, ojca i szwagra.

P. g. 18.00 Za wstawiennictwem M. B. Nieust. Pom. z podz. za otrzymane ł. z pr. o zdr. i błog. B. w rodzinie Blaucik.  (szkolna)

g. 19.30 Katecheza dla dorosłych. Temat: Śmierć kliniczna.

Sobota:

20.04.

g. 7.00 Za wstawiennictwem M. B. Niepokalanie Poczętej  z podz. za otrzymane ł. z pr. o zdr. i błog. B. w  rodzinach Plitzko – Piechulek.

P. g. 18.00 Za + męża i ojca Zygfryda Swientek, rodziców Alfreda i Agnieszkę Koleczko, Konrada i Marię Swientek, + dziadków i+ z pokr.

Niedziela:  I V   Wielkanocy.   Niedziela  Dobrego  Paterza.

21.04.

g. 7.30 Za + Marię i Emila Maicher, Huberta i Kalusa Maicher, Irmegardę i Reinholda Ertel, + z pokr.

P. g. 9.00 Za wstawiennictwem M. B. Nieust. Pom.  z podz. za otrzymane ł. z pr. o zdr. i błog. B. w rodzinie Małgorzaty i Zygfryda Friedla i za + ojca Zygfryda Friedla.

g. 10.30 Za + rodziców Hildegardę i Gintera Torka, Helenę i Teodora Hyla, brata Huberta i dziadka Huberta Kopiec, + z pokr. Kopiec – Torka i z pr. o zdr. i błog. B. w rodzinie.

g. 14.00 Nieszpory wielkanocne.

1. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na rzecz diecezji i Seminarium. W niedzielę kolekta inwestycyjna.
  2. Bóg zapłać za prace na rzecz parafii; za dary do kuchni z Mechnicy i Poborszowa.
  3. W przyszłą niedzielę niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się 61. Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  4. W piątek katecheza dla dorosłych o godz. 19.30. Temat: Śmierć kliniczna.
  5. Nowy numer gazetki parafialnej jest planowany na przyszłą niedzielę.
  6. Odwiedziny chorych w sobotę 27 kwietnia.
  7. Bierzmowanie dla klas 8 naszego dekanatu we wtorek 7. maja w Straduni.
  8. Spotkanie rodziców i uczniów klasy 8 w Poborszowie w środę po Mszy św. wieczornej.

Z a p o w i e d z i:

Przemysław  Zając,  Poborszów        –           Ewelina Proszek, Pisarzowice                       zap. III.

Numer konta parafialnego, na które można wpłacać ofiary niedzielne i na prace remontowe domu parafialnego:  Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jakuba Ap. Mechnica PBS Kędzierzyn – Koźle,
Reńska Wieś nr 98 8882 1032 2001 0014 3895 0001 z dopiskiem: na rzecz parafii.

Bóg zapłać za wszystkie dotychczasowe wpłaty.