Kolędujemy Jezusowi

Aparacik2W niedzielę 12 stycznia Roku Pańskiego 2020 o godz. 14.00 w kościele parafialnym zebraliśmy się na nabożeństwie kolędowym pod nazwą „Kolędujemy Jezusowi”.

Dzieci i młodzież mogła powiedzieć wierszyk, zaśpiewać lub zagrać na instrumencie solo lub w duecie albo też w większym zespole kolędę czy pastorałkę. Najmłodszą biorąca udział w kolędowaniu była Marysia Suchy lat 3, która zaśpiewała kolędę  „Przybieżeli do Betlejem…”. Śpiewając odwróciła się do Dzieciątka leżącego w żłóbku bo, jak potem powiedziała: „śpiewałam Jezuskowi”.

Godną podziwu była odwaga szczególnie młodszych dzieci no i samo wykonanie. Wszyscy po każdym występie nagradzani byli gromkimi brawami. Kolędowanie rozpoczęliśmy i zakończyliśmy wspólnym zaśpiewaniem kolędy.