Zakończenie rekolekcji parafialnych 2011

Nasze Parafialne rekolekcje Parafialne zakończyły się 13.03.2011r. Podczas każdej Mszy św. Były głoszone nauki na zakończenie rekolekcji. Zakończenie praktyk rekolekcyjnych miało miejsce podczas Gorzkich Żali w obu kościołach.  Wszystko, tak jak rok temu, zakończyło się przy krzyżu misyjnym w obu kościołach.

W Poborszowie przedstawiciele Parafialnej rady duszpasterskiej i sołtys Poborszowa podziękowali ojcom za trud wygłoszonych nauk i przeprowadzenie rekolekcji i wręczyli każdemu ojcu bukiet kwiatów.  Jak i w Poborszowie tak i w Mechnicy przedstawiciele Parafialnej rady duszpasterskiej także wręczyli kwiaty i podziękowali za posługę w parafii podczas tych rekolekcji, a nasz Ksiądz proboszcz dziękował ojcom już w kościele po każdej Mszy św.

Następne Misje parafialne będą w roku 2020. Czas biegnie szybko. Nawet się nie podziejemy, kiedy ten czas nadejdzie. Póki, co mamy dużo materiału przekazanego nam podczas nauk i ogólnych i stanowych do przemyślenia.