Trochę późno, ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale :). Oto obiecane zdjęcia z koncertu kolęd naszej orkiestry.
Jeżeli ktoś z parafian miałby film z koncertu, to prosiłbym o kontakt z proboszczem. Gdyby była taka możliwość i film byłby dobrej jakości moglibyśmy umieścić fragmenty na stronie. 🙂
Powered by WordPress and WordPress Theme created with Artisteer.
Jeżeli ktoś z parafian miałby film z koncertu, to prosiłbym o kontakt z proboszczem. Gdyby była taka możliwość i film byłby dobrej jakości moglibyśmy umieścić fragmenty na stronie. 🙂