U św. Jakuba w Pawłowiczkach

Aparacik2W niedzielę 03 lipca o godz. 13.30 po krótkiej modlitwie w kościele przed wyjazdem  zapakowaliśmy nasze rowery na samochód dostawczy a sami wsiedliśmy w inne samochody osobowe i pojechaliśmy do Pawłowiczek. O godz. 14.30 miejscowy ksiądz proboszcz odprawił nabożeństwo ku czci św. Jakuba. Opowiedział historię kościoła w Pawłowiczkach.

Dał pieczątkę do  naszych „Paszportów Pielgrzyma” na dowód tego, że byliśmy w kościele św. Jakuba. Jeszcze zbiorowe zdjęcie i teraz na rowerach wracamy do domu. Po drodze niespodzianka. Wichura powaliła drzewo, które tarasowało przejazd, ale pokonaliśmy tę przeszkodę. Po przyjeździe do parafii  w salce Caritas podsumowaliśmy tę pielgrzymkę rowerową. Padły propozycje odwiedzenia innych parafii św. Jakuba Ap. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to ten plan zrealizujemy jeszcze w tym roku.

Buen  camino!