Bractwo św. Józefa

Aparacik2Już po raz czwarty w naszej parafii na spotkaniu formacyjnym, tym razem we wtorek 11 grudnia gościliśmy członków Bractwa św. Józefa z rejonu K-Koźle. O godzinie 17,30 nasze spotkanie rozpoczęliśmy uroczystą Mszą koncelebrowaną, odprawioną przez księdza Waldemara Musioła w intencji żyjących i zmarłych członków Bractwa a  ksiądz proboszcz odprawiał w intencji wszystkich parafian o nabożne przeżycie okresu adwentowego i godne przygotowanie się do Bożego Narodzenia. Do Mszy oprócz naszych ministrantów służył też członek Bractwa diakon Paweł, który odbywa praktykę na placówce w Koźlu w parafii św. Zygmunta i św. Jadwigi. Po Mszy dla członków Bractwa ksiądz Waldemar wygłosił naukę formacyjną opartą na Adhortacji papieża Franciszka.